Azərbaycanlı model ağılları başdan aldı - FOTOLAR Tünzalə Ağayeva açıq-saçıq paltarda - Foto Azərbaycanlı müğənni yarıçılpaq şəklini paylaşdı - FOTOLAR Azərbaycanlı aparıcı yataqda seksual pozlar verdi - FOTOLAR
Axtar
 
  • / Maqazin / — 08 Dekabr 2019

    Azərbaycanlı model ağılları başdan aldı - FOTOLAR

  • / Maqazin / — 27 Noyabr 2019

    Tünzalə Ağayeva açıq-saçıq paltarda - Foto

  • / Maqazin / — 02 Noyabr 2019

    Azərbaycanlı müğənni yarıçılpaq şəklini paylaşdı - FOTOLAR

  • / Maqazin / — 17 Oktyabr 2019

    Azərbaycanlı aparıcı yataqda seksual pozlar verdi - FOTOLAR

  • / Maqazin / — 16 Oktyabr 2019

    Müğənni Mina sərxoş olub sinəsini açdı - FOTO

  • / Maqazin / — 15 Oktyabr 2019

    Afaq yenə alt paltarında fotolarını yaydı – FOTOLAR

Avropa Liqası: Kim kimə rəqib oldu?

Tarix 02.08.19, 12:27

Font ölçüsü : - / +
bitmap-img6


Dünən keçirilən qarşılaşmalardan sonra Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində qarşılaşacaq bütün komandaların adlarına aydınlıq gəlib.

AzFakt.com xəbər verir ki, bu mərhələdə Azərbaycanın yeganə təmsilçisi olan "Neftçi” İsrailə səfər edəcək.
 
Bütün cütlükləri sizin diqqətinizə çatdırırıq: 
 
Avropa Liqası
III təsnifat mərhələsi

AEK (Kipr) - "Gent” (Belçika)
"Legiya” (Polşa) - "Atromitos” (Yunanıstan)
"Hoqesun” (Norveç) - PSV (Holladnaiya)
"Riyeka” (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
"Ventspils” (Latviya) – "Vitoriya” (Portuqaliya)
"Vaduts” (Lixtenşteyn) - "Ayntraxt” (Almaniya)
"Norçepinq” (İsveç)i - "Hapoel Bier-Şeva” (İsrail)
"Torino” (İtaliya) - "Şaxtyor” (Belarus)
"Austriya” (Vyana, Avstriya) – "Apollon” (Kipr)
"Antverpen” (Belçika) - "Viktoriya” (Çexiya)
"Feyenoord” (Hollandiya) – "Dinamo" (Gürcüstan)
"Brondbü" (Danimarka) - "Braqa” (Portuqaliya)
"Mölde” (Norveç) - "Aris” (Yunanıstan)
"Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Strasburq” (Fransa)
"Tyun” (İsveçrə) - "Spartak” (Moskva, Rusiya)
"Sutyeska" (Monteneqro) – "Linfild" (Şimali İrlandiya)
"Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - "Suduva" (Litva)
"Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan)
"Riqa" (Latviya) - HİK (Finlandiya)
"Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels)
"Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus)
"Düdelanj" (Lüksemburq) – "Nomme Kalyu" (Estoniya)
"Astana" (Qazaxıstan) - "Valletta" (Malta)
"Şerif" (Moldova) - AIK (İsveç)
"Slovan" (Slovakiya) - "Dandolk" (İrlandiya)
"Styaua" (Rumıniya) - "Mlada Boleslav” (Çexiya)
"Pünik” (Ermənistan) - "Vulverhempton” (İngiltərə)
"Midtyulland” (Danimarka) - "Reyncers” (Şotlandiya)
"Mariupol” (Ukrayna) - "Alkmaar” (Hollandiya)
"Partizan” (Serbiya) - "Yeni Malatyaspor” (Türkiyə)
"Malmö” (İsveç) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)
MOİK (Bolqarıstan) - "Zarya” (Ukrayna)
"Neftçi” (Azərbaycan) - "Bney Yehuda” (İsrail)
"Lütsern” (İsveçrə) - "Espanyol” (İspaniya)
"Sparta” (Çexiya) - "Trabzonspor” (Türkiyə)
"Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - AEK (Yunanıstan)



Xəbərin oxunma sayı : 196

loading...

İdman

Xəbərlər

ARXİV
Əlaqə | Haqqımızda