Müğənni Afaq kamera önündə soyundu… – FOTO Nigar Camal çimərlikdən paylaşım etdi - VİDEO Afaq Gəncəli açıq-saçıq geyimdə... - Video Müğənni Afaq ərə gedir - Braziliyalı iş adamına
Axtar
 
  • / Maqazin / — 22 Sentyabr 2020

    Müğənni Afaq kamera önündə soyundu… – FOTO

  • / Maqazin / — 21 Sentyabr 2020

    Nigar Camal çimərlikdən paylaşım etdi - VİDEO

  • / Maqazin / — 05 Sentyabr 2020

    Afaq Gəncəli açıq-saçıq geyimdə... - Video

  • / Maqazin / — 02 Sentyabr 2020

    Müğənni Afaq ərə gedir - Braziliyalı iş adamına

  • / Maqazin / — 24 Avqust 2020

    Nəsrin Cavadzadə qırmızı əlbisədə... - VİDEO

  • / Maqazin / — 18 Avqust 2020

    Pərvin Abıyevanın istirahət paylaşımı olay oldu - FOTO

Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atıldı –“Qarabağ“ın qrupdakı rəqibləri bilindi

Tarix 02.10.20, 17:13

Font ölçüsü : - / +
bitmap-img6


UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. 

İsveçrənin Nyon şəhərindəki tədbir zamanı 48 komanda 12 qrupa bölünüb.

Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi olan “Qarabağ”ın rəqibləri müəyyənləşib.

Püşkatmaya ilk dəfə 2-ci səbətdən qoşulan Ağdam klubu İspaniyanın “Vilyarreal”, İsrailin “Makkabi” (Təl-Əviv) və Türkiyənin “Sivbasspor” komandaları ilə birlikdə I qrupunda yer alıb.

A qrupu:  “Roma” (İtaliya), “Yanq Boyz” (İsveçrə), ÇFR (Kluj, Rumıniya), MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

B qrupu: “Arsenal” (İngiltərə), “Rapid” (Vyana, Avstriya), “Molde” (Norveç), “Dandolk” (İrlandiya)

C qrupu: “Bayer” (Leverkuzen, Almaniya),  “Slaviya” (Praqa, Çexiya), “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail), “Nitsa” (Fransa),

D qrupu: “Benfika” (Portuqaliya), “Standard” (Lyej, Belçika), “Reyncers” (Şotlandiya),  “Lex” (Poznan, Polşa)

E qrupu: PSV (Eyndhoven, Niderland),  PAOK (Yunanıstan), “Qranada” (İspaniya), “Omoniya” (Kipr)

F qrupu: “Napoli” (İtaliya), “Real Sosyedad” (İspaniya), AZ (Alkmaar, Niderland),  “Riyeka” (Xorvatiya)

G qrupu:  “Braqa” (Portuqaliya), “Lester” (İngiltərə), AEK (Afina, Yunanıstan), “Zarya” (Luqansk, Ukrayna)

H qrupu: “Seltik” (Şotlandiya),  “Sparta” (Praqa, Çexiya), “Milan” (İtaliya), “Lill” (Fransa)

I qrupu: “Vilyarreal” (İspaniya), “Qarabağ” (AZƏRBAYCAN), “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail), “Sivasspor” (Türkiyə)

J qrupu: “Tottenhem” (İngiltərə), “Lüdoqorets” (Bolqarıstan), LASK (Avstriya),  “Antverpen” (Belçika)

K qrupu: MOİK (Moskva, Rusiya), “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya), “Feyenoord” (Niderland), “Volfsberq” (Avstriya)

L qrupu: “Gent” (Belçika), “Srvena Zvezda” (Serbiya), “Hoffenhaym” (Almaniya),  “Slovan” (Liberets, Slovakiya)

Qeyd edək ki, qrup mərhələsinin iştirakçılarından 18-i birbaşa, 21-i Avropa Liqasının pley-off mərhələsi vasitəsilə, 6-sı Çempionlar Liqasının pley-off, 3-ü isə III təsnifat mərhələsində Liqa Yolunda uduzanlardan ibarətdir. Oyunlar oktyabrın 22-də və 29-da, noyabrın 5-də və 26-da, həmçinin dekabrın 3-də və 10-da keçiriləcək.



Xəbərin oxunma sayı : 850

loading...

İdman

Xəbərlər

ARXİV
Əlaqə | Haqqımızda